Dr. Stummer-Tóth Tímea egyéni ügyvéd
Első diplomámat 2004-ben szereztem a Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem Államigazgatási Főiskolai Karán igazgatásszervezőként. Ezt követően a közigazgatásban dolgoztam a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságnál. 2008-ban szereztem meg a második diplomámat az ELTE Állam- és Jogtudományi Karán. A jogi egyetem elvégzése után a Pesti Központi Kerületi Bíróságon dolgoztam, először bírósági fogalmazóként, majd miután 2012-ben kitűnő minősítésű jogi szakvizsgát tettem, bírósági titkárként, végül 2014-től kezdődően büntető ügyszakos bíróként 2016. év végéig. Ezt követően egy főként családjogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodában helyezkedtem el alkalmazott ügyvédként. 2019. óta egyéni ügyvédként dolgozom.
A korábban sokféle szakterületen megszerzett tudásomat és tapasztalatomat az ügyvédi tevékenységem során folyamatosan alkalmazom.

Célom, hogy ügyfeleimet teljeskörűen tájékoztassam a vonatkozó jogszabályokról, a bírósági gyakorlatról, a lehetséges jogi megoldásokról annak érdekében, hogy ügyfeleim a problémáikra a legmegfelelőbb jogi megoldást választhassák és tisztában legyenek az ügyük reális kimenetelével. Célom ügyfeleim képviseletének szakszerű és precíz ellátása.
Munkám során nagyon fontosnak tartom azt, hogy ügyfeleim és köztem kölcsönös bizalom alakuljon ki, mert hiszek abban, hogy csak így lehet sikeresen együttműködni és a lehető legjobb eredményt elérni.
